17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти Хорольщини завітали на День відкритих дверей у Київський національний університет культури і мистецтв. Їх гостинно зустріли представники штабу «Абітурієнт-2018» та провели насичену екскурсію факультетами і навчальними лабораторіями вишу. Старшокласникам презентували сучасні навчальні аудиторії факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, журналістики і міжнародних відносин, музичного та хореографічного, дизайну, культурології.

Під час спілкування із викладачами КНУКіМ учні дізналися чимало цікавого про перспективні спеціальності, навчання, студентське життя і можливість подальшого працевлаштування після закінчення вишу, отримали відповіді на актуальні для них запитання.

Зацікавлені старшокласники мали можливість спробувати себе на творчих конкурсах та консультаціях, отримали сертифікати, що дають переваги при вступі.

Довгоочікувана мить – зустріч з яскравою та неординарною особистістю, ректором Київського національного університету культури і мистецтв Михайлом Поплавським. Простий, відвертий, з почуттям гумору – супермотиватор!

Вступники також мали змогу поспілкуватися з тими, хто, як ніхто інший, знає все про навчання у КНУКіМ – із сьогоднішніми студентами – Максимом Рудичем та Ілоною Солдаткіною.

У ході екскурсії постійно панувала дружня атмосфера. Відчувається, що в Київському національному університеті культури і мистецтв працює єдина команда.

Усі старшокласники отримали подарунки – книги від Михайла Поплавського «Як стати популярним і багатим», музичні диски, буклети, газети, брошури.

Поїздка була цікава і насичена. Емоції та враження – переповнювали. Та прийняти тверде рішення повернутися до КНУКіМ і стати його студентом – за випускниками.

Абітурієнти-2018 Хорольського району щиро дякують за організацію, фінансову підтримку та проведення заходу ректору Київського національного університету культури і мистецтв Поплавському Михайлу Михайловичу та координатору Хорольського району заступнику декана факультету кіно і телебачення Медведєвій Аллі Олександрівні, за підтримку та реалізацію бажань випускників начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації Потерайло Ірині Миколаївні.

 

 

 

 

 

 

16 лютого в спортивному залі Хорольського НВК відбулись фінальні ігри районних змагань обласної спартакіади школярів з баскетболу серед юнаків 2003-2004 років народження. До фінального етапу змагань вийшло чотири команди. Загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

І місце – Хорольська СШ №3

ІІ місце – Хорольський НВК

ІІІ місце – Вишняківська ЗОШ І-ІІІ ст.

4 місце – Ялосовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

 

 

16 лютого 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації учителі району майбутніх 1 класів (2018-2019 н.р.) відвідали науково-методичний семінар: „Дидактико-методичний супровід компетентнісно-орієнтованого навчання в початковій школі“, який відбувся в освітньому закладі „Засульська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія“. Під час зустрічі педагоги опрацювали питання щодо підготовки впровадження нового Державного стандарту у 2018-2019 н.р.: „Нова українська школа – актуальні питання впровадження“ (Онопрієнко О.В., завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України), „Упровадження інтегрованого підходу в процесі навчання грамоти першокласників“ (Цепова І. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі ХНПУ ім. Г. С. Сковороди).

Учасники семінару отримали сертифікати.

 

14 лютого 2018 року у приміщенні Хорольського навчально-виховного комплексу було проведено районний конкурс читців „Тарасовими шляхами“, на якому було представлено 55 виступів школярів із 18 закладів загальної середньої освіти.

За рішенням журі переможцями та призерами стали:

 Номінація „Уривок твору з Т.Г.Шевченка“ (молодша група):

І місце – Калініченко Владислава Станіславівна, учениця 6 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Кулик Т.В.),

ІІ місце – колектив учнів Петракіївського НВК (учитель української мови та літератури Жалдак Г.В.),

Кравченко Станіслав Олександрович, учень 5 класу Хорольської гімназії (педагог-організатор Чеберяк Л.І.),

ІІІ місце – Гудова Яна Борисівна, учениця 7 класу Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Падусенко Т.М. ).

За оригінальне розкриття теми нагороджено колектив учнів Ковалівської ЗОШ І-ІІ ст. (учитель української мови та літератури Марченко Л.В.).

Номінація „Уривок твору з Т.Г.Шевченка“ (середня група):

І місце – Чемерис Карина Анатоліївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Бриненко Н.М.),

ІІ місце – Черевко Вікторія Володимирівна, учениця 8 класу Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Горьова А.І.),

ІІІ місце – Крутько Світлана Григорівна, учениця 9 класу Хорольського НВК (учитель української мови та літератури Рябенко С.М.);

Бєй Карина Станіславівна, вихованка гуртка „Ластівка“ Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Рябенко С.М.);

Зарва Аліна Олександрівна, учениця 9 класу Вишневого НВК (учитель української мови та літератури Кропивка Ю.О.).

Номінацією „Глядацькі симпатії“ відмічено ученицю 9 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІ ст. Попадинець Карину Миколаївну (учитель української мови та літератури Рябенко Л.В.).

Номінація „Уривок твору з Т.Г.Шевченка“ (старша група):

І місце – колектив учнів 10-А класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Зуб Л.К.),

ІІ місце – колектив учнів Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Артеменко І.В.),

Деревеня Любов Анатоліївна, учениця 10 класу Новоаврамівської гімназії (учитель української мови та літератури Кравченко К.В.),

ІІІ місце – колектив учнів Яловецької ЗОШ І-ІІІ ст. (учителі української мови та літератури Качан Т.В., Жеденко С.П.).

Номінація „Твір про Т.Шевченка“ (молодша група):

І місце – Денисенко Сергій Миколайович, учень 5 класу Вишневого НВК (учитель української мови та літератури Кропивка Ю.О.),

ІІ місце – Свириденко Анна Володимирівна, учениця 5 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Кулик Т.В.);

Номінація „Твір про Т.Шевченка“ (середня група):

ІІ місце – Мацак Катерина Юріївна, учениця 9 класу Новоаврамівської гімназії (учитель української мови та літератури Пилипенко В.О. );

Номінація „Твір про Т.Шевченка“ ( старша група):

ІІ місце – Єресько Дар’я Олександрівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 (учитель Господинько І.Г.),

ІІІ місце – Вареник Дарина Федорівна, учениця 10 класу Вишневого НВК (учитель української мови та літератури Кропивка Ю.О.).

Номінація „Авторська поезія“:

І місце – Манжос Поліна Вікторівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Манжос В.М.);

ІІ місце – Бибченко Карина Романівна, учениця 9 класу Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Манжос І.В.).

За краще виконання власних поезій відзначено грамотою учнів Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Пруденко А.О.).

Переможців та призерів конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти. молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

16 лютого у Ялосовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вшановували воїнів-афганців. Почесний гість Капшук Юрій Михайлович, який свого часу пройшов афганську війну, дякував за те, що не забуваємо воїнів-інтернаціоналістів, бажав усім щасливого життя БЕЗ ВІЙНИ. Старшокласники поклали квіти до пам"ятника захисникам Вітчизни.

...

15 лютого в Вишневому НВК відбулася лінійка-реквієм "Спасибі за мужність".  Діти розповідали вірші, слухали пісні, розповіді про  збройні конфлікти. в яких приймали участь наші земляки.

Учні школи відвідали воїнів-інтернаціоналістів вдома, привітали їх зі святом. 

...

Четвер, 15 лютого 2018 19:53

Масляна

Автор

15 лютого учитель Ялосовецької школи Ватуля Оксана Іванівна разом із учнями 5 класу провела свято "Масляна" з піснями, млинцями, спаленням опудала та хороводами.

   

...

09 лютого 2018 року  на базі Вишневого навчально-виховного комплексу відбувся семінар завідувачів дошкільними навчальними закладами Хорольського району з теми: «Навчально-методичний супровід щодо організації логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку»

...

Четвер, 15 лютого 2018 13:52

Зустріч випускників

Автор

FG_AUTHORS: Адміністратор

Щороку у другу суботу лютого Штомпелівська ЗОШ I-III ступенів гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників в рідні стіни на вечір-зустріч Зорепадом летять роки. Незважаючи на люті морози, глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні ро

...

14 лютого учні Вишневого НВК взяли участь у районному конкурсі читців «Тарасовими шляхами».  Денисенко Сергій (5 клас), Зарва Аліна (9 клас), Вареник Дарина (10 клас) були нагороджені Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації за 1, 2 та 3 місця. Підготували учнів учитель української мови...

Сторінка 1 із 148

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

 
17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти...
16 лютого в спортивному залі Хорольського НВК відбулись фінальні...
16 лютого 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту...
14 лютого 2018 року у приміщенні Хорольського навчально-виховного...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті один гість та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події