Відпочинок триває

Літо – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей, час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних  клопотів зміцнити своє здоров`я. 

Літо – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей, час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних  клопотів зміцнити своє здоров`я. За своє життя майже кожна дитина хоча б раз проводила канікули в літньому таборі. Життя в таборі дає дітям можливість розширити коло знайомих, знайти нових друзів, займатися цікавими справами.

Щороку на базі Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості проводить роботу табір відпочинку з денним перебуванням «Капітошка», де мають змогу відпочивати гуртківці, учні шкіл міста та району, а також діти пільгової категорії.

Кожен день у таборі – це міні-подорож у світ цікавого та корисного. Діти щодня мають змогу позмагатися за отримання «капітошок», за підрахунком яких у кінці табірної зміни отримати заохочувальні призи.

Радісно і дружно вихованці табору разом подорожували у країну «Оригамію», на «Острів скарбів», проводили конкурсні дні: «Творчість юних», «День ігор і розваг», «День бантиків і кульок», «Робінзонада 2014», «Міс Краплинка табору», «Містер Котигорошко табору», «День здоров’я» та ін.

            Пропонуємо фотозвіт.

Для забезпечення безперервності навчально-тренувального процесу та активного відпочинку вихованців Хорольської районної дитячо-юнацької  спортивної школи  організовується  спортивно-оздоровчий  табір  на орендованій базі у канікулярний період.

З 23 червня по 11 липня 2014 року працював  табір відпочинку з денним перебуванням “Олімпієць”.

В таборі працювало два загони. Перший загін працював при Хорольському навчально-виховному комплексі, другий загін три Хорольській гімназії.

            Під час роботи табору відпочинку з денним перебуванням «Олімпієць»    вихованці  ДЮСШ  брали  участь у  районному та обласному  Олімпійському дню (захід проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України) , у проекті «FAIR PLAY  -Чесна Гра» (проект направлений на розвиток життєвих навичок дітей та молоді та запобіганню поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою футболу),            у туристичному поході «Стежками рідного краю»  ( смт. Велика Багачка), у спортивних змаганнях з легкої атлетики, футболу та «Веселих стартах».

            У таборі«Олімпієць»  учні не тільки відпочивали, а займалися суспільно-корисною працею. Вони привели до ладу спортивний майданчик Хорольського  НВК.

            Пропонуємо фотозвіт.

Інформацію підготувала завідуюча ПМПК                                          І.Б.Копайгора

Читати 1943 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Профспілки
Адміністратор

Щоб вірно поставити запитання, потрібно знати більшу частину відповіді!

Сайт: horol-osvita.gov.ua

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

 
17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти...
16 лютого в спортивному залі Хорольського НВК відбулись фінальні...
16 лютого 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту...
14 лютого 2018 року у приміщенні Хорольського навчально-виховного...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті один гість та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події