Вівторок, 13 лютого 2018 14:00

Школа майбутніх першокласників

13 лютого 2018 року у Ялосовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося перше заняття школи майбутніх першокласників. Учитель Довгопола Н.М. підготувала для малечі цікаву зустріч із казкою, а допомогли їй її учні, четвертокласники. 

...

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Логвиновську Аліну Володимирівну, ученицю 10 класу Хорольської гімназії, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Похильку Владиславу Сергійовичу, учителю історії та правознавства Хорольської гімназії, за підготовку учениці Хорольської гімназії Логвиновської Аліни, яка стала призером обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Масенка Ярослава Володимировича, учня 9 класу Хорольської гімназії, який став переможцем (посів І місце) в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Неділько Оксану Віталіївну, ученицю 9 класу Хорольської гімназії, яка виступала за 10 клас і посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Шевченка Олександра Сергійовича, учня 11 класу Хорольської гімназії, який посів ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Горбатко Олені Володимирівні, учителю фізики та інформатики Хорольської гімназії, за підготовку учнів Хорольської гімназії Масенка Ярослава, Шевченка Олександра та Неділько Оксани, які стали переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Микитенко Ольгу Сергіївну, ученицю 10 класу Хорольської гімназії, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН у секції астрономії та астрофізики.

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Сторінка 1 із 2

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

 
20-21 лютого 2018 року у закладах освіти району проведено ряд заходів...
17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події