Вівторок, 23 вересня 2014 18:58

День партизанської слави Рекомендовані

Автор  Ялосовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

FG_AUTHORS: Ялосовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Багато на нашій землі обелісків,
Вкарбовані в них золоті імена.
Вклонися, людино, їм низько-низько,
Це пам'ять, яку залишила війна.
    Велику Вітчизняну війну називають всенародною. Безумовним підтвердженням такого визначення є широкий розмах партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок у перемогу над фашизмом.
    Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя. Відзначення цього дня є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом.
    22 вересня 2014 року  учні та вчителі Ялосовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися в шкільному музеї для  того, щоб вшанувати героїчний подвиг уславлених партизанів і підпільників Великої Вітчизняної війни. Було проведено відкрите заняття історико-краєзнавчого гуртка „Пошук”  за темою „Пам'ять про минуле”. Метою заняття було розширення знань учнів про партизанський рух в Україні,  формування в учнів інтересу і поваги до історичного минулого нашої Батьківщини, виховання патріотичних почуттів.
     Члени гуртка виступили із повідомленнями  про створення перших партизанських загонів та про їх активну боротьбу з ворогом, зокрема на полтавській землі. Звучала пісня у виконанні Хачатрян Елеонори. Слід відзначити артистичні здібності у декламуванні поезій Горшкової Анни, Горьової Вікторії, Тур Каріни, Хачатрян Елеонори, Рябенко Оксани, Грози Віталія, Кулаковської Мар’яни, Тур Тетяни, Макутіної Сніжани.
    Нехай День партизанської слави передається із покоління в покоління і надалі, нехай зберігає в наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам'ять.

Матеріал підготовлено керівником гуртка Н.Г.Кірдан

Детальніше http://yalosovecka.at.ua/news/den_partizanskoji_slavi/2014-09-23-142

Читати 962 разів

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

 
20-21 лютого 2018 року у закладах освіти району проведено ряд заходів...
17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події