РМК повідомляє

РМК повідомляє (464)

Новини методичного кабінету.

Понеділок, лют. 19 2018

17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти Хорольщини завітали на День відкритих дверей у Київський національний університет культури і мистецтв. Їх гостинно зустріли представники штабу «Абітурієнт-2018» та провели насичену екскурсію факультетами і навчальними лабораторіями вишу. Старшокласникам презентували сучасні навчальні аудиторії факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, журналістики і міжнародних відносин, музичного та хореографічного, дизайну, культурології.

Під час спілкування із викладачами КНУКіМ учні дізналися чимало цікавого про перспективні спеціальності, навчання, студентське життя і можливість подальшого працевлаштування після закінчення вишу, отримали відповіді на актуальні для них запитання.

Зацікавлені старшокласники мали можливість спробувати себе на творчих конкурсах та консультаціях, отримали сертифікати, що дають переваги при вступі.

Довгоочікувана мить – зустріч з яскравою та неординарною особистістю, ректором Київського національного університету культури і мистецтв Михайлом Поплавським. Простий, відвертий, з почуттям гумору – супермотиватор!

Вступники також мали змогу поспілкуватися з тими, хто, як ніхто інший, знає все про навчання у КНУКіМ – із сьогоднішніми студентами – Максимом Рудичем та Ілоною Солдаткіною.

У ході екскурсії постійно панувала дружня атмосфера. Відчувається, що в Київському національному університеті культури і мистецтв працює єдина команда.

Усі старшокласники отримали подарунки – книги від Михайла Поплавського «Як стати популярним і багатим», музичні диски, буклети, газети, брошури.

Поїздка була цікава і насичена. Емоції та враження – переповнювали. Та прийняти тверде рішення повернутися до КНУКіМ і стати його студентом – за випускниками.

Абітурієнти-2018 Хорольського району щиро дякують за організацію, фінансову підтримку та проведення заходу ректору Київського національного університету культури і мистецтв Поплавському Михайлу Михайловичу та координатору Хорольського району заступнику декана факультету кіно і телебачення Медведєвій Аллі Олександрівні, за підтримку та реалізацію бажань випускників начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації Потерайло Ірині Миколаївні.

 

 

 

 

 

 

Понеділок, лют. 19 2018

16 лютого в спортивному залі Хорольського НВК відбулись фінальні ігри районних змагань обласної спартакіади школярів з баскетболу серед юнаків 2003-2004 років народження. До фінального етапу змагань вийшло чотири команди. Загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

І місце – Хорольська СШ №3

ІІ місце – Хорольський НВК

ІІІ місце – Вишняківська ЗОШ І-ІІІ ст.

4 місце – Ялосовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

 

 

Понеділок, лют. 19 2018

16 лютого 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації учителі району майбутніх 1 класів (2018-2019 н.р.) відвідали науково-методичний семінар: „Дидактико-методичний супровід компетентнісно-орієнтованого навчання в початковій школі“, який відбувся в освітньому закладі „Засульська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія“. Під час зустрічі педагоги опрацювали питання щодо підготовки впровадження нового Державного стандарту у 2018-2019 н.р.: „Нова українська школа – актуальні питання впровадження“ (Онопрієнко О.В., завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України), „Упровадження інтегрованого підходу в процесі навчання грамоти першокласників“ (Цепова І. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі ХНПУ ім. Г. С. Сковороди).

Учасники семінару отримали сертифікати.

 

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

 
17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти...
16 лютого в спортивному залі Хорольського НВК відбулись фінальні...
16 лютого 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту...
14 лютого 2018 року у приміщенні Хорольського навчально-виховного...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті один гість та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події