Середа, 21 лютого 2018 08:28

Герої не вмирають

Автор

20 лютого, у День пам’яті Небесної Сотні, учні та вчителі Вишневого НВК зібралися на заході скорботи, щоб ушанувати людей різного віку, яких було вбито у наш мирний час.

Учасники заходу щиро пройнялися почуттям подяки до героїв України, які у розквіті сил віддали свою молодість і життя, виборюючи волю, гідність і незалежність.

Запалені свічки т...

Починаючи з 2002 року, 21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови. Головною метою цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх...

Вівторок, 20 лютого 2018 19:21

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20-21 лютого 2018 року у закладах освіти району проведено ряд заходів по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні міських закладів та Штомпелівської загальноосвітньої школи взяли участь у районних заходах. У закладах освіти проведено урочисті лінійки під девізом „Їх душі запалили наші серця“, виховні години та години спілкування, зустрічі із учасниками АТО. У Ялосовецькій ЗОШ проведено відкрите засідання історико-краєзнавчого гуртка «Пошук» «Небесна Сотня – то в серцях вогонь. Він гаряче палає за країну!», у ході якого відбулася зустріч із учасником АТО Фисуном С.О. (9-11 класи).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Ялосовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 20 лютого 2018 року провели лінійку пам"яті "Небесна Сотня України", хвилиною мовчання вшанувавши пам"ять Героїв Небесної Сотні. Старшокласники зустрілися з учасником АТО Фисуном С.М. на відкритому засіданні історико-краєзнавчого гуртка "Пошук" "Небесна Сотня - то в серцях вогонь. Він гаряче пала...

Вівторок, 20 лютого 2018 07:12

День Святого Валентина

Автор

Посеред напружених навчальних буднів до Вишневого НВК навідалися купідони, тому День Святого Валентина у школі пройшов святково і цікаво.

На імпровізованій сцені із пісенним та поетичним дарунками виступали Інна Кереуш,  Альона Щербина, Ірина Куц, Дарина Вареник, Яна Облог (10 клас), Христина Ганзя (9 клас). Олександр Ульянко (11 клас) та Макс...

17 лютого 2018 року випускники закладів загальної середньої освіти Хорольщини завітали на День відкритих дверей у Київський національний університет культури і мистецтв. Їх гостинно зустріли представники штабу «Абітурієнт-2018» та провели насичену екскурсію факультетами і навчальними лабораторіями вишу. Старшокласникам презентували сучасні навчальні аудиторії факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, журналістики і міжнародних відносин, музичного та хореографічного, дизайну, культурології.

Під час спілкування із викладачами КНУКіМ учні дізналися чимало цікавого про перспективні спеціальності, навчання, студентське життя і можливість подальшого працевлаштування після закінчення вишу, отримали відповіді на актуальні для них запитання.

Зацікавлені старшокласники мали можливість спробувати себе на творчих конкурсах та консультаціях, отримали сертифікати, що дають переваги при вступі.

Довгоочікувана мить – зустріч з яскравою та неординарною особистістю, ректором Київського національного університету культури і мистецтв Михайлом Поплавським. Простий, відвертий, з почуттям гумору – супермотиватор!

Вступники також мали змогу поспілкуватися з тими, хто, як ніхто інший, знає все про навчання у КНУКіМ – із сьогоднішніми студентами – Максимом Рудичем та Ілоною Солдаткіною.

У ході екскурсії постійно панувала дружня атмосфера. Відчувається, що в Київському національному університеті культури і мистецтв працює єдина команда.

Усі старшокласники отримали подарунки – книги від Михайла Поплавського «Як стати популярним і багатим», музичні диски, буклети, газети, брошури.

Поїздка була цікава і насичена. Емоції та враження – переповнювали. Та прийняти тверде рішення повернутися до КНУКіМ і стати його студентом – за випускниками.

Абітурієнти-2018 Хорольського району щиро дякують за організацію, фінансову підтримку та проведення заходу ректору Київського національного університету культури і мистецтв Поплавському Михайлу Михайловичу та координатору Хорольського району заступнику декана факультету кіно і телебачення Медведєвій Аллі Олександрівні, за підтримку та реалізацію бажань випускників начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації Потерайло Ірині Миколаївні.

 

 

 

 

 

 

16 лютого в спортивному залі Хорольського НВК відбулись фінальні ігри районних змагань обласної спартакіади школярів з баскетболу серед юнаків 2003-2004 років народження. До фінального етапу змагань вийшло чотири команди. Загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

І місце – Хорольська СШ №3

ІІ місце – Хорольський НВК

ІІІ місце – Вишняківська ЗОШ І-ІІІ ст.

4 місце – Ялосовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

 

 

16 лютого 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації учителі району майбутніх 1 класів (2018-2019 н.р.) відвідали науково-методичний семінар: „Дидактико-методичний супровід компетентнісно-орієнтованого навчання в початковій школі“, який відбувся в освітньому закладі „Засульська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія“. Під час зустрічі педагоги опрацювали питання щодо підготовки впровадження нового Державного стандарту у 2018-2019 н.р.: „Нова українська школа – актуальні питання впровадження“ (Онопрієнко О.В., завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України), „Упровадження інтегрованого підходу в процесі навчання грамоти першокласників“ (Цепова І. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі ХНПУ ім. Г. С. Сковороди).

Учасники семінару отримали сертифікати.

 

14 лютого 2018 року у приміщенні Хорольського навчально-виховного комплексу було проведено районний конкурс читців „Тарасовими шляхами“, на якому було представлено 55 виступів школярів із 18 закладів загальної середньої освіти.

За рішенням журі переможцями та призерами стали:

 Номінація „Уривок твору з Т.Г.Шевченка“ (молодша група):

І місце – Калініченко Владислава Станіславівна, учениця 6 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Кулик Т.В.),

ІІ місце – колектив учнів Петракіївського НВК (учитель української мови та літератури Жалдак Г.В.),

Кравченко Станіслав Олександрович, учень 5 класу Хорольської гімназії (педагог-організатор Чеберяк Л.І.),

ІІІ місце – Гудова Яна Борисівна, учениця 7 класу Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Падусенко Т.М. ).

За оригінальне розкриття теми нагороджено колектив учнів Ковалівської ЗОШ І-ІІ ст. (учитель української мови та літератури Марченко Л.В.).

Номінація „Уривок твору з Т.Г.Шевченка“ (середня група):

І місце – Чемерис Карина Анатоліївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Бриненко Н.М.),

ІІ місце – Черевко Вікторія Володимирівна, учениця 8 класу Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Горьова А.І.),

ІІІ місце – Крутько Світлана Григорівна, учениця 9 класу Хорольського НВК (учитель української мови та літератури Рябенко С.М.);

Бєй Карина Станіславівна, вихованка гуртка „Ластівка“ Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Рябенко С.М.);

Зарва Аліна Олександрівна, учениця 9 класу Вишневого НВК (учитель української мови та літератури Кропивка Ю.О.).

Номінацією „Глядацькі симпатії“ відмічено ученицю 9 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІ ст. Попадинець Карину Миколаївну (учитель української мови та літератури Рябенко Л.В.).

Номінація „Уривок твору з Т.Г.Шевченка“ (старша група):

І місце – колектив учнів 10-А класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Зуб Л.К.),

ІІ місце – колектив учнів Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Артеменко І.В.),

Деревеня Любов Анатоліївна, учениця 10 класу Новоаврамівської гімназії (учитель української мови та літератури Кравченко К.В.),

ІІІ місце – колектив учнів Яловецької ЗОШ І-ІІІ ст. (учителі української мови та літератури Качан Т.В., Жеденко С.П.).

Номінація „Твір про Т.Шевченка“ (молодша група):

І місце – Денисенко Сергій Миколайович, учень 5 класу Вишневого НВК (учитель української мови та літератури Кропивка Ю.О.),

ІІ місце – Свириденко Анна Володимирівна, учениця 5 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Кулик Т.В.);

Номінація „Твір про Т.Шевченка“ (середня група):

ІІ місце – Мацак Катерина Юріївна, учениця 9 класу Новоаврамівської гімназії (учитель української мови та літератури Пилипенко В.О. );

Номінація „Твір про Т.Шевченка“ ( старша група):

ІІ місце – Єресько Дар’я Олександрівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 (учитель Господинько І.Г.),

ІІІ місце – Вареник Дарина Федорівна, учениця 10 класу Вишневого НВК (учитель української мови та літератури Кропивка Ю.О.).

Номінація „Авторська поезія“:

І місце – Манжос Поліна Вікторівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії (учитель української мови та літератури Манжос В.М.);

ІІ місце – Бибченко Карина Романівна, учениця 9 класу Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Манжос І.В.).

За краще виконання власних поезій відзначено грамотою учнів Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель української мови та літератури Пруденко А.О.).

Переможців та призерів конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти. молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

16 лютого у Ялосовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вшановували воїнів-афганців. Почесний гість Капшук Юрій Михайлович, який свого часу пройшов афганську війну, дякував за те, що не забуваємо воїнів-інтернаціоналістів, бажав усім щасливого життя БЕЗ ВІЙНИ. Старшокласники поклали квіти до пам"ятника захисникам Вітчизни.

...

Сторінка 1 із 149

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

 
20-21 лютого 2018 року у закладах освіти району проведено ряд заходів...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події