Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Пилипенка Владислава Павловича, учня 11 класу Хорольської гімназії, який посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Масенка Ярослава Володимировича, учня 9 класу Хорольської гімназії, який посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Масенку Володимиру Олексійовичу, учителю трудового навчання Хорольської гімназії, за підготовку учнів Хорольської гімназії Пилипенка Владислава та Масенка Ярослава, які стали призерами обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

02 лютого 2018 року відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації у Новоаврамівській гімназії було проведено засідання районного методичного об’єднання учителів образотворчого мистецтва з теми „Активізація творчої діяльності учнів в умовах реалізації сучасних технологій навчання“. На початку засідання директор навчального закладу Романов О.А. розповів про здобутки педагогічного та учнівського колективів гімназії. У теоретичній частині семінару було розглянуто питання: „Формування ключових загальнокультурних та художньо-естетичних компетентностей засобами мистецтва“ (методист РМК Северин Ю.М.), „Розвиток художніх умінь і здатності застосовувати їх у навчальній та соціокультурній практиці“ (керівник РМО учителів образотворчого мистецтва Ромащенко М.А.).

У практичній частині педагоги відвідали фрагмент уроку мистецтва у 9 класі з теми „Дивовижний світ кінематографа“ та переглянули майстер-клас „Малювання на воді“ (техніка ебру), підготовлені учителем мистецтва Новоаврамівської гімназії Вдовиченко Н.О.

Учитель образотворчого мистецтва Новоаврамівської гімназії Гавриленко В.В. запросила присутніх на перегляд виховного заходу „Мистецький олімп Полтавщини“ та провела майстер-клас малювання підручними засобами та м’ятим папером.

На завершення засідання педагогами було вироблено методичні рекомендації для практичного використання.

 

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Чемерис Карину Анатоліївну, ученицю 9 класу Хорольської гімназії, яка посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Дзюбі Надії Олексіївні, учителю історії Хорольської гімназії, за підготовку учениці 9 класу Хорольської гімназії Чемерис Карини, яка посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Попович Ірину Вікторівну, ученицю 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Сапі Світлані Михайлівні, учителю історії Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, за підготовку учениці 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Попович Ірини, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Сторінка 1 із 2

ПублікаціїВідео

Календар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події